O spoločnosti GO travel Slovakia

 • Cestovná kancelária GO travel Slovakia s.r.o. vznikla v júni 1994 a jej nosným programom je poskytovanie služieb spojených so zabezpečovaním medzinárodných leteniek a služieb spojených s prepravou osôb do zahraničia. Na rezerváciu leteniek využívame systém Amadeus, ktorý umožňuje priame knihovanie z voľnej kapacity miest leteckých spoločností. Okrem leteniek zabezpečujeme aj rezerváciu ubytovania, prenájom áut, zabezpečovanie víz a cestovné poistenie.

 • 7. januára 1998 bola naša cestovná kancelária akreditovaná reprezentovať Medzinárodnú asociáciu leteckých dopravcov - IATA. Toto členstvo nám umožňuje priame vystavenie leteniek v našej kancelárii a pre klientov je zárukou kvalitných služieb za špeciálne ceny.
 • Od 1.augusta 2004 do 26.4.2010 sme boli preferovaným agentom poľskej leteckej spoločnosti LOT Polish Airlines na Slovensku, čo považujeme za prejav dôvery a ocenenie štýlu práce.
 • Od 24.7.2012 sme sa stali držiteľom certifikátu pre systém manažérstva podľa EN ISO 9001 : 2008 pre oblasť platnosti "Služby v cestovnom ruchu a predaj leteniek".
 • Naša cestovná kancelária je poistená proti úpadku na letenky a zájazdy. Tieto dve služby sú poistené samostatne v dvoch poisťovniach.

  Poistné certifikáty:


  Poistenie insolventnosti leteniek
  Poistenie insolventnosti zájazdov

 

 

Služby na vypracovanie

 • Naša cestovná kancelária kladie najväčší dôraz na kvalitu, profesionalitu, serióznosť a spoľahlivosť. Dlhoročné odborné skúsenosti v predaji leteniek, ústretovosť a ochota vždy pomôcť je štýl práce, ktorým sa riadia naši zamestnanci.
 • Usilujeme sa o individuálny prístup ku jednotlivým klientom. Schopnosť viesť dialóg, počúvať zákazníka, navrhnúť mu varianty, vysvetliť mu výhody a nevýhody jednotlivých riešení je spôsob, akým vzniká najvýhodnejší predajný nápad.
 • Prevzatím požiadavky od klienta sa zaoberá pracovník, ktorý vypracuje niekoľko ponúk s prvoradým cieľom na cenovo a časovo najvýhodnejšie ponuky.
 • Napĺňanie týchto cieľov v plnej miere závisí od profesionálneho tímu. Všetci zamestnanci našej cestovnej kancelárie majú dlhoročné odborné skúsenosti, vedomosti z oblasti geografie, techniky predaja a cudzích jazykov. Veľmi dôležitá je hlavne tvorivosť, fantázia a kombinačné schopnosti.
 • Ústredným heslom našej činnosti je: Naša profesionalita - Váš zisk.
 
 

Náš tím

img
Oľga Grancová
Konateľka
grancova@gotravel.sk
img
Viera Buociková
Letenky, zájazdy
buocikova@gotravel.sk
img
Branislav Besedič
Letenky
besedic@gotravel.sk
img
Judita Budiašová
Letenky
budiasova@gotravel.sk
img
Jessica Bartošová
Letenky, zájazdy
bartosova@gotravel.sk
img
Vivien Urbanová
Letenky
urbanova@gotravel.sk

 
 

NAJNIŽŠIA CENA

30 ROKOV NA TRHU

ÚŽASNÁ PODPORA

BEZPEČNÝ NÁKUP

gotravel-logo