Turkish Airlines získala medzinárodné ocenenie za najlepšie jedlá a nápoje

Vynikajúci palubný catering spoločnosti Turkish Airlines bol znovu zvolený ako najlepší na svete a dostal ďalšie prestížne ocenenie "Passenger Choice Award" za rok 2013

Spoločnosť Turkish Airlines získala ocenenie "najlepšie jedlá a nápoje" v tohtoročnom "Passenger Choice Award", čo je program ocenenia so sídlom v USA, ktorý zhromažďuje hlasy cestujúcich v leteckej preprave.

Spoločnosť Turkish Airlines tým, že vyhrala cenu, opäť potvrdila svoju pozíciu globálneho lídra v palubnom cateringu. Pred niekoľkými mesiacmi spoločnosť Turkish Airlines tiež dostala ocenenie Skytrax ako najlepšia letecká spoločnosť za svoje excelentné "cateringové služby pre Business Class", pri čom si svoje postavenie ako "Najlepšia letecká spoločnosť v Európe" udržiava už tretí, po sebe idúci rok.

Letenky Turkish Airlines si môžete zakúpiť do viac ako 200 destinácií po celom svete, medzi najobľúbenejšie patria Antalya, Bangkok, Beijing, Bishkek, Dar Es Salaam, Delhi, Dháka, Entebbe, Guangzhou, Hanoi, Ho Chi Minh City, Hong Kong, Isfahan, Istanbul, Johannesburg, Nairobi, Mombasa, Shanghai, Tabriz, Teherán, Tokio, Ulaanbaatar a mnoho ďalších.

Aktuálna výhodná ponuka Peking za 504 €.
 

NAJNIŽŠIA CENA

30 ROKOV NA TRHU

ÚŽASNÁ PODPORA

BEZPEČNÝ NÁKUP

gotravel-logo