Prvý priamy let z Viedne na Seychelské ostrovy

Vážení klienti,

        dovoľujeme si Vás informovať, že 25. októbra 2017 sa uskutoční prvý priamy let z Viedne na Seychelské ostrovy.

AUSTRIAN AIRLINES  bude lietať každú stredu v smere tam, dĺžka letu je 8:55 hod., typ lietadla Boeing 767 - 300 a vo štvrtok v smere späť do 5.apríla 2018.  

    OS 021  25OCT  VIESEZ             2005 0700+1
    OS 022  05APR  SEZVIE             0910 1630  

Dôležité upozornenie - pas cestujúceho musí byť platný 6 mesiacov po návrate. Víza nie sú potrebné do 90 dní pobytu

Seychely - pozostávajú zo 116 ostrovov v Indickom oceáne. Patria medzi najkrajšie prírodné raje sveta. Tento prívlastok si zaslúžia pre panenskú prírodu, prekrásne pláže, ktoré patria medzi TOP 10 celého sveta - biely piesok, kryštálovo čistá voda a dúhový podmorsky svet.
Na Seychely sa prilieta na hlavný ostrov MAHE s hlavným mestom Viktória. Je to najväčší a najrozvinutejší z ostrovov. Žije tu 90% z celkového počtu obyvateľov. Hlavne mesto VIKTORIA je ekonomickým a obchodným srdcom ostrovov.
Nájdete tu rušný trh, ktorý je najzaujímavejší ráno, keď predávajúci ponúkajú svoj rozmanitý tovar. Nachádza sa tu tiež statne historické múzeum. Má malú zbierku historických predmetov a ďalšie zbierky sa viažu k histórii osídľovania ostrovov.
V meste sa tiež nachádza botanická záhrada, založená v roku 1901, vzdialená asi 10 minút pešo z centra mesta smerom na juh. Nájdete tu aj slávne palmy “COCO DE MER" - LODOICEA SEYCHELSKA.
V centre mesta je aj supermarket a niekoľko malých obchodíkov.
Všetky pláže na ostrove MAHE sú nádherné. Medzi najkrajšie pláže sveta patrí pláž ANSE INTEDACE. Ale ani ďalšie, ktoré nasledujú jedna za druhou - nie sú menej “pekne”:
Anse Royal
Anse Takamaka
Beu Vallon -  tu sa nachádza najviac hotelov a penziónov.       

Krásny zážitok je z pešej túry na pláž ANSE MAJOR (dá sa tu dostať aj lodičkou). Miestnou dopravou autobusom prídete na stanicu DANZIL a odtiaľ pešo popri pobreží až k pláži. Nádherná scenéria hladkých skál, čistučké more, zeleň.  A keď prídete na pláž a budete mat šťastie - budete na pláži sami.

Odporúčame urobiť si minimálne výlet na dva ostrovy - cenovo najvýhodnejšie je použiť loď z prístavu z hlavného mesta Viktória.

PRASLIN
je druhým najväčším ostrovom. Nachádza sa cca 45 km severovýchodne od MAHE. Na tomto ostrove rastie v prírodných podmienkach LODOICEA SEYCHELSKA vo Valle  de Mai, ktoré je zaradené do prírodného dedičstva UNESCO.

LA DIGUE 
Tropický raj, ktorého krása vyráža dych. Napriek tomu sa darí ostrovu zachovať si nedotknutosť a tradície. Najrozšírenejším dopravným prostriedkom na ostrove je bicykel - dá sa požičať. Ale dá sa zviesť aj na záprahu, ktorý ťahajú voly.
Ktorýkoľvek smer si vyberiete a pozriete, bude to nezabudnuteľný zážitok. Na tomto ostrove sa nachádzajú tie najväčšie skaly azda najviac fotografované zo všetkých ostrovov.      


 

NAJNIŽŠIA CENA

30 ROKOV NA TRHU

ÚŽASNÁ PODPORA

BEZPEČNÝ NÁKUP

gotravel-logo