Novinky Austrian Airlines

Aj v čase letného letového poriadku majú klienti Austrian Airlines možnosť vybrať si z rozsiahlej ponuky 130 destinácií v 58 krajinách. Rakúsky prepravca sa v roku 2015 sústredí predovšetkým na rozšírenie svojej ponuky letov do vyhľadávaných turistických destinácií. Od júna tohto roku bude rakúska letecká spoločnosť lietať z Viedne priamo do Menorcy a od októbra do Miami a na ostrovy Maurícius a Srí Lanka. Na dôvažok navyšuje Austrian Airlines aj frekvencie letov do Severnej Ameriky. Od 30. marca začal letecký prepravca prevádzkovať tiež lety do Odesy, ďalšej destinácie na východoeurópskom trhu.

 

Austrian myHoliday

Toto leto prepraví dovolenkový brand Austrian myHoliday svojich klientov do 40 turistických destinácií. S 21 destináciami v Grécku zostáva Austrian Airlines aj tento rok nepopierateľným lídrom na trhu. Letecká spoločnosť od 29. apríla rozšíri ponuku letov do Atén o štyri nočné lety, čo bude v konečnom dôsledku znamenať až jedenásť letov týždenne. S pridaním Menorcy rozširuje svoju ponuku v Španielsku na celkom osem destinácií, vrátane troch Baleárskych ostrovov Mallorca, Ibiza a Menorca. Zvýšia sa aj frekvencie letov do vybraných Talianskych letovísk na celkovo tri lety týždenne do Neapolu dva lety týždenne do Lamezia Therme.

 

Expanzia do Severnej Ameriky

Na začiatku zimy pridá Austrian Airlines nový letový cieľ v USA - Miami. Od 16. októbra prepraví cestujúcich do Miami každý pondelok, stredu, piatok, sobotu a nedeľu Boeing 777. Doba letu do Miami, vo vzdialenosti 8400 km od Viedne, bude činiť 9 hodín a 40 minút. Miami je šiestou destináciou Austrianu v Severnej Amerike - popri existujúcich linkách do New Yorku na letiská John F. Kennedy a Newark, Washingtonu, Chicaga a Toronta v Kanade. V dôsledku rastúceho dopytu zvýši Austrian Airlines aj frekvencie letov do Severnej Ameriky a do niektorých svojich destinácií bude prevádzkovať denné lety.

 

Nová exotická destinácia: Maurícius

Obľúbený cieľ luxusných dovoleniek - ostrov Maurícius, zaradí Austrian Airlines do svojho letového poriadku už 29. októbra. Priame lety budú prevádzkované Boeingom 767 z Viedne na Maurícius každý štvrtok a z Maurícia do Viedne každý piatok. Vzhľadom na vysoký dopyt zaradí dopravca v období od 19. decembra 2015 do  27. februára 2016 aj druhú frekvenciu. Po prekonaní vzdialenosti 8630 km, čo predstavuje 10 hodín a 40 minút letu, pristanú cestujúci na medzinárodnom letisku Sir Seewoosagur Ramgoolam.

 

Nová exotická destinácia: Colombo

Od 27. októbra ponúka Austrian Airlines lety do Colomba, hlavného mesta Srí Lanky. Let Boeingom 767 bude prevádzkovaný jeden krát týždenne – každý utorok a bude trvať 9 hodín a 10 minút. Colombo predstavuje šiestu destináciu v Ázii popri Dillí, Bangkoku, Maldivách, Pekingu a Tokiu.

 

Špecialista do východnej Európy

Medzi západoeurópskymi leteckými spoločnosťami zostáva Austrian Airlines jednotkou v ponuke letov do východoeurópskeho priestoru z Viedne. Spoločne so svojimi partnermi bude Austrian Airlines toto leto ponúkať lety do celkovo 40 rôznych destinácií vo východoeurópskom regióne.

V dôsledku pokračujúcej krízy bola spoločnosť nútená prehodnotiť ponuku letov do Ruska a Ukrajiny. Ku svojim trom existujúcim destináciám na Ukrajine: Dnepropetrovsk, Kyjev, Ľvov pribudla od 30. marca Odesa. Nové lety do Odesy sú prevádzkované lietadlom typu Fokker štyri krát týždenne, konkrétne každý pondelok, stredu, piatok a nedeľu. V Rusku lieta letecká spoločnosť momentálne do troch destinácií: Moskva, Petrohrad a Krasnodar.

 

NAJNIŽŠIA CENA

30 ROKOV NA TRHU

ÚŽASNÁ PODPORA

BEZPEČNÝ NÁKUP

gotravel-logo