Víza do Kanady - ETA

Podmienky na využitie programu bezvízového styku

Občania Slovenskej Republiky môžu cestovať do Kanady na bezvízový program ETA na cesty kratšie ako 6 mesiacov. Dôvod návštevy nesmie byť iný ako turistická alebo služobná cesta alebo na tranzit cez Kanadu. Na vycestovanie v rámci bezvízového programu potrebujete biometrický pas, schválenú cestovnú autorizáciu ETA a spiatočný cestovný lístok alebo cestovný lístok do dalšej krajiny. ETA je spoplatnená sumou 7 CAD. Poplatok pri neudelení autorizácie je nerefundovateľný.
 

  • Doklad ETA má platnosť 5 rokov s maximálnou dĺžkou pobytu jedného vstupu 6 mesiacov (presný dátum dokedy je krajinu potrebné opustiť dostanete až pri imigračnej kontrole po vstupe do krajiny).
  • Doklad ETA sa odporúča vybavovať ešte pred zakúpením letenky, autorizácia dokladu ETA by mala prísť obratom na uvedenú emailovú adresu, autorizácia však môže trvať aj 72hod. V prípade akýchkoľvek problémov pri vybavovaní dokladu ETA, sa úrady budú zaoberať problémom až po uplynutí 72 hod. a na odpoveď si vyhradzujú ďalších 72 hod.
  • Rozhodnutie o autorizácii dokladu ETA príde emailom.
  • K odletu sa odporúča mať doklad ETA vytlačený, nie je to však povinné. Doklad ETA je automaticky priradený k číslu pasu cestujúceho.

Sprostredkovanie

Manipulačný poplatok na osobu 12 EUR. Poplatok pri neudelení autorizácie je nerefundovatelný.

Dokumenty na stiahnutie

ETA.DOC

Zoznam krajín, do ktorých zabezpečujeme víza:

Čína Srí Lanka
India Spojené štáty americké
Kuba Thajsko
Ruská federácia Vietnam
Kanada Juhoafrická Republika

Manipulačné poplatky za zabezpečenie víz:

  • v prípade, že sa príslušné veľvyslanectvo nachádza v Bratislave 40 EUR/ osoba, zľava pre klientov so zakúpenou letenkou u nás 20 EUR
  • v prípade, že sa príslušné veľvyslanectvo nachádza vo Viedni: 150 EUR/ osoba
  • elektronická žiadosť 12 EUR/ osoba Spojené štáty americké, Srí Lanka
Pri skupine 3 a viac osôb poskytujeme skupinovú zľavu na víza vybavované na ambasádach.

Poplatky za víza, ako aj náklady na zaslanie dokladov kuriérskou službou znáša klient. Za dĺžku vybavenia víza zodpovedá ambasáda.
 
 

NAJNIŽŠIA CENA

30 ROKOV NA TRHU

ÚŽASNÁ PODPORA

BEZPEČNÝ NÁKUP

gotravel-logo